Wijk bij Duurstede, 27 april 2019. In mei zijn er 2 instapbijeenkomsten bij Kanovereniging Dorestad. Een prima gelegenheid om vrijblijvend kennis te maken met de kanosport en onze club. Kanovaren is makkelijk aan te leren, sportief en heerlijk ontspannend. Je kunt op de instapbijeenkomst gratis proefvaren met één van onze kajaks en de sfeer proeven op onze club. Er zijn leden aanwezig aan wie je van alles kunt vragen en die met je mee gaan varen op de Kromme Rijn. Na het varen kun je onder het genot van een drankje kennismaken met andere leden. Ons gezellige clubhuis beschikt over een houtkachel en een terras aan de Kromme Rijn. Als je je verder wilt bekwamen in het kanovaren, kun je deelnemen aan de introductiecursus op vier zaterdagen in juni. Meer informatie hierover op de website.

Je bent welkom op woensdag 8 mei van 20.00 uur tot 21.30 uur of op zaterdag 18 mei van 15.00 uur tot 16.30 uur.

Het adres is: Leemkolkweg 18 in Werkhoven.

Gratis nieuwsbrief

Aanmelden of afmelden

De nieuwsbrief wordt dagelijks na 18.00 uur gemaild.
captcha