Wijk bij Duurstede, 27 mei 2018. Op woensdagavond 6 juni is er een instapavond. Een prima gelegenheid om vrijblijvend kennis te maken met de kanosport en onze club. Kanovaren is makkelijk aan te leren, sportief en heerlijk ontspannend. Je kunt op de instapavond gratis proefvaren met één van onze kayaks en de sfeer proeven op onze club. Op deze avond zijn er leden aanwezig aan wie je van alles kunt vragen en die met je mee gaan varen op de Kromme Rijn. Na het varen kun je onder het genot van een drankje kennismaken met andere leden. Ons gezellige clubhuis beschikt over een houtkachel en een terras aan de Kromme Rijn. Je bent welkom op 6 juni vanaf 20.00 uur tot 21.30 uur. Het adres is: Leemkolkweg 18 in Werkhoven. Meer informatie over onze club op de website.

Gratis nieuwsbrief

Aanmelden of afmelden

De nieuwsbrief wordt dagelijks na 18.00 uur gemaild.
captcha