Wijk bij Duurstede, 13 juli 2019. De Horn heeft op 11 juli het vignet Gezonde School behaald. Met het vignet Gezonde School laat de school zien dat de school voldoet aan de kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen. De Horn is trots op dit behaalde resultaat! Werken aan gezondheid op school loont. Het draagt bij aan betere schoolprestaties, minder schooluitval en een gezondere leefstijl. Zo zorgt de Horn voor actieve en gezonde leerlingen, een veilige schoolomgeving, een fris klimaat én heeft de school aandacht voor de persoonlijke en sociale ontwikkeling van haar leerlingen.

Bewegen

Bovendien heeft de school, naast het beleid voor gezonde voeding, speciale aandacht voor het themacertificaat 'bewegen' De leerkrachten van De Horn zijn trots om een Gezonde School te zijn. "Vanaf nu hangt op de gevel van onze school het logo Gezonde School. Zo kan iedereen op het schoolplein zien dat onze school een gezonde school is!" Gezonde School is een samenwerking tussen diverse landelijke organisaties. Wilt u meer weten over (het vignet) Gezonde School? Kijk dan op deze website.

Gratis nieuwsbrief

Aanmelden of afmelden

De nieuwsbrief wordt dagelijks na 18.00 uur gemaild.
captcha