Wijk bij Duurstede, 18 september 2020. Op 17 augustus stelde Steven Verhaar van de VVD fractie schriftelijke vragen aan het college over De Woonpas. Op 15 september  werden de vragen beantwoord en zijn sinds 18 september te lezen op de website van de gemeente.

Toelichting

In de toelichting op de vragen is te lezen: "De VVD is voorstander van verduurzamingsprogramma’s voor de inwoners van onze gemeente en geïnteresseerd in de follow up op genomen beslissingen in de Raad. Wij willen zeker weten dat onze inwoners op aanbeveling van de gemeente via EWEC en/of De Woonpas op een juiste en transparante wijze worden geïnformeerd en geadviseerd, zodat zij op basis daarvan de juiste beslissingen om te verduurzamen kunnen nemen. De beslissing om te gaan verduurzamen moet immers ook duurzaam zijn en er niet toe leiden, dat bewoners later met financieel nadelige consequenties worden geconfronteerd. Wat betreft de toeleveranciers/preferred suppliers is de VVD gebrand op een gelijk speelveld, waardoor lokale partijen de kans krijgen mee te doen in de verduurzaming van onze gemeente".

Gratis nieuwsbrief

Aanmelden of afmelden

De nieuwsbrief wordt dagelijks na 18.00 uur gemaild.
captcha