Wijk bij Duurstede, 30 maart 2018. Wecal Isolatie Techniek bv te Wijk bij Duurstede is een dynamisch handels- en productiebedrijf met een breed pakket hoogwaardige isolatiematerialen en dakbedekkingen voor toepassing in de bouw en (technische) isolatie industrie. Ter versterking van onze afdeling Verkoop Binnendienst zoeken wij een enthousiaste collega. Kom jij ons team versterken?

vacature Medewerker Verkoop Binnendienst (m/v) - ca. 20 uur

Vanuit ons verkoopkantoor in Wijk bij Duurstede ondersteun je de Verkoop Binnendienst en ben je mede verantwoordelijk voor het opvolgen en uitvoeren van verkoop gerelateerde processen, zodanig dat de afhandeling van verkooporders zo efficiƫnt mogelijk verloopt.

Je werkzaamheden bestaan o.a. uit:

  • Uitvoering van commercieel-administratieve werkzaamheden
  • Orderverwerking in ERP systeem Onderhouden van contacten met klanten en leveranciers
  • Facturatie
  • Archivering
  • Up-to-date houden van het artikelbestand

Voor uitgebreide informatie over deze vacature, zie: www.wecal.nl

Gratis nieuwsbrief

Aanmelden of afmelden

De nieuwsbrief wordt dagelijks na 18.00 uur gemaild.
captcha