Langbroek, 16 april 2018. Het is weer bijna Koningsdag! En bij die gedachte gaat bij mij het bloed nog sneller stromen. Lente, de ramen open, een kakofonie aan geluiden, sportieve prestaties, mensen in een vrolijke stemming en bovenal veel vertier op straten, pleinen en velden. Vele vrijwilligers in onze drie kernen zetten weer hun beste beentje voor om tot programma’s te komen met aantrekkelijke ingrediënten voor alle generaties. Hieronder een impressie van wat u in onze gemeente allemaal kunt gaan beleven en doen.

Langbroek

In Langbroek zijn op meerdere dagen activiteiten voor jong en oud. Op woensdag kunnen gelukszoekers hun hart ophalen bij de Oranje Bingo. Sla uw slag … Grote kans dat u in de prijzen valt! Op donderdag is de viswedstrijd aan de fraaie Langbroekerwetering. Koningsdag start in Langbroek met de aubade op het Prinsenplein. In het dorpshuis kunt u met elkaar nagenieten met oranje gebak. Bij de School met de Bijbel starten inmiddels de kinderspelen. In de middag kunt u uw energie kwijt door deel te nemen aan allerlei sporten en spellen, zoals fietsen, voetballen in de pannakooi, stoeptekenen.

Alle vrijwilligers bedankt!

Koningsdag staat in de steigers. En deze zijn opgebouwd door vele vrijwilligers. Burgemeester Tjapko Poppens: "Ik ben trots op wat zij presteren in onze drie kernen! Onze gemeente is rijk aan initiatieven en ideeën. Vele handen maken licht werk. Ik benadruk het nog maar eens! Ik wens iedereen een gezellige Koningsdag!"

Activiteiten rondom Koningsdag 2018

woensdag 25 april BINGO

Met een prachtige hoofdprijs, en natuurlijk nog veel meer mooie prijzen aanvang 20.00 u. in het Dorpshuis voor alle leeftijden bingokaartje à € 1,00

donderdag 26 april Viswedstrijd

Locatie: Langbroekerdijk (tussen Kerkeland-Sandenburg) vanaf 18.00 u. loting visstek 18.30 u. – 20.00 u. viswedstrijd nà 20.30 u. prijsuitreiking, in het Dorpshuis, Prinsenplein 3

Koningsdag vrijdag 27 april

Aubade op het Prinsenplein aanvang 9.00 u. georganiseerd door de School met de Bijbel na de aubade zijn de kinderspelen; locatie: School met de Bijbel, Kerkeland 55 belangstellenden zijn van harte welkom sluiting ± 12.00 u. 

Activiteiten rondom Koningsdag 2018

Dorpshuis ‘de Toekomst’ vrijdag 27 april vanaf 9.00 u. het Dorpshuis is open voor een kopje koffie, thee, drankje, èn een lekker oranjegebakje

  • Wandeltocht (keuze uit: ± 3 km of ± 7 km) vanaf 10.00 u. start vanuit het Dorpshuis
  • Fietspuzzeltocht ( ± 30 km) tussen 13.00 u. – 15.00 u. inschrijven en start in het Dorpshuis ± 17.00 u. prijsuitreiking 14.00 u.
  • Kinderactiviteiten, pannakooi, springkussen, wedstrijd straattekenen aanvang 14.30 u.
    • Op het Prinsenplein leeftijd: 0-4 jaar 5-8 jaar 9-12 jaar 15.30 u. prijsuitreiking Van 14.00 u. – 17.00 u.
  • Oud Hollandse Spellen voor alle leeftijden o.a. bibberspiraal, mega 4 op een rij, tafel-gatenkaas, reuze rummikub, sjoelbak, pingpongtafel, groot schaakspel

Gratis nieuwsbrief

Aanmelden of afmelden

De nieuwsbrief wordt dagelijks na 18.00 uur gemaild.
captcha